İstanbul Gençlergücü Galibiyeti U16Posted by On

antrenörlük hikayem

İlk 2 maçta mağlup olarak başladığımız u16 liginde takımımız geçen hafta Kuştepe galibiyetiyle moral bulmuştu. Bu hafta ise ligin son sırasında ki İstanbul Gençlergücü ile karşılaşan takımımız deplasmanda 3-0 kazanarak galibiyet serisini ikiye çıkardı.

İstanbul Gençlergücü galibiyeti aynı zamanda takıma büyük moral oldu ve kaybettikleri özgüvenlerini tekrar kazandı oyuncularımız. Bu hafta oynayacağım takıma karşı galip gelirsek daha iyi şeyler olabilir takımımız adına.

İstanbul Gençlergücü galibiyeti bizleri aynı zamanda yanıltmamalı. Çünkü rakibin çok iyi olduğunu söyleyemem. Tek kale top oynandı. Buna rağmen arada verdiğimiz pozisyonlar ve yaptığımız hatalar vardı.

Hafta içi antremanlarda bunları en aza indirmeye çalışıyoruz. Çok eksiğimiz var ve bunları kapatmak için uğraşacağız.

Savunma hattımız aşağı yukarı oturmak üzere. Pas alış verişlerinde hala sıkıntılar yaşıyoruz. Takım olarak öne çıkma konusunda çok çalışmamız gerekiyor. U16 galip geldi bu hafta, geçen hafta da galip gelmişti ama oyun olarak yeterli görmüyorum.

İlerleyen haftalarda daha iyi oyun ortaya koymamız için oyunculara sahada tam olarak neler istediğimiz iyi anlatmalı ve idmanlarda bunu en iyi şekilde uygulamalıyız. Bu konuda büyük destek alabileceğimiz Cemşir Muratoğlu nun yanımızda olması bizim için büyük şans.

Tek tek oyuncu değerlendirme yazılarımı siteye girme fırsatı bulduğumda maçlar hakkında daha detaylı analizler yapabileceğim. Şimdilik yazacaklarım maalesef sınırlı. Güzel bir galibiyet olması sevindiriciydi.

Puan durumu ve fikstür için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Umarım daha detaylı yazılarla tekrar burada olurum.

 

 

Futbol

Abdullah ÜstünAuthor posts

1991 Konya Doğumlu

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir